Kampprogram         Rækkeoversigt         Kluboversigt         Log ind

Vælg stævne :

 

- Forside

- Glemt login


Tilmelding :

- Tilmeld hold/klub

- Tilmeldte hold/klub


- Tilmeldte campister


Information :

- Sidste nyt

- Overnatning

- Turnering/regler

- Rækker

- Præmier

- Priser/Betaling

- Spillesteder

- Kontaktperson


 
Følgende klubber/hold er tilmeldt :
Her kan ses hvilke klubber/hold som er tilmeldt. I boxen til højre kan der vælges hvordan man vil have klubber/holdene sorteret. Sorter efter ....
Ønskes der andre holdnavne end klubnavnet kan dette ændres under holdtilmelding når man er logget ind.

    Klubnavn    

Holdnavn    

Årgangs navn    

Køn    

Antal spiller     


    Aber123    

Aber123    

U15 Årgang 2005    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Alutagrender.dk    

Alutagrender.dk    

U14 Årgang 2006    

Damer/Piger    

(4-mands)    


    Ammitsbøl/Egtved    

Ammitsbøl/Egtved    

U14 Årgang 2006    

Damer/Piger    

(4-mands)    

    -    

Ammitsbøl/Egtved    

U15 Årgang 2005    

Damer/Piger    

(4-mands)    


    Balle FC    

Balle FC    

U15 Årgang 2005    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Black and white    

Black and white    

U15 Årgang 2005    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Boldmongolerne    

Boldmongolerne    

U15 Årgang 2005    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Bonderøvene    

Bonderøvene    

U13 Årgang 2007    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Bording IF    

Bording IF    

U6 Årgang 2014    

Herre/Drenge    

(3-mands)    

    -    

Bording IF    

U7 Årgang 2013    

Herre/Drenge    

(3-mands)    

    -    

Bording IF    

U8 Årgang 2012    

Herre/Drenge    

(5-mands)    

    -    

Bording IF    

U9 Årgang 2011    

Herre/Drenge    

(5-mands)    

    -    

Bording IF    

U10 Årgang 2010    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Bording IF    

U10 Årgang 2010    

Herre/Drenge    

(5-mands)    

    -    

Bording IF 1    

U11 Årgang 2009    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Bording IF 2    

U11 Årgang 2009    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Bording IF    

U12 Årgang 2008    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Bording IF    

U12 Årgang 2008    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Bording`s Hønsegård ...    

U13 Årgang 2007    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Bording IF    

U13 Årgang 2007    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Bording IF    

U14 Årgang 2006    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Bording IF    

U14 Årgang 2006    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Mangler    

U15 Årgang 2005    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Bording IF    

U15 Årgang 2005    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Bording IF 1    

U16 Årgang 2004    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Bording IF 2    

U16 Årgang 2004    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Bording IF    

U10 Årgang 2010    

Damer/Piger    

(5-mands)    

    -    

Bording IF    

U10 Årgang 2010    

Damer/Piger    

(5-mands)    

    -    

Bording IF    

U12 Årgang 2008    

Damer/Piger    

(4-mands)    

    -    

Bording IF    

U13 Årgang 2007    

Damer/Piger    

(4-mands)    

    -    

Bording IF 1    

U15 Årgang 2005    

Damer/Piger    

(4-mands)    

    -    

Bording IF 2    

U15 Årgang 2005    

Damer/Piger    

(4-mands)    


    Brande IF    

Brande IF    

U9 Årgang 2011    

Herre/Drenge    

(5-mands)    

    -    

Brande IF    

U15 Årgang 2005    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Bredsten United    

Bredsten United    

U15 Årgang 2005    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    bryrup IF    

bryrup IF    

U10 Årgang 2010    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

bryrup IF    

U12 Årgang 2008    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

bryrup IF    

U12 Årgang 2008    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Byggemand Ras    

Byggemand Ras    

U12 Årgang 2008    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Dansk Reolinspektion    

Dansk Reolinspektion    

U12 Årgang 2008    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Dansten    

Dansten    

U13 Årgang 2007    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    EIF/NSG    

EIF/NSG    

U10 Årgang 2010    

Herre/Drenge    

(5-mands)    


    El Capitanos    

El Capitanos    

U16 Årgang 2004    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Engesvang Boldklub    

Engesvang Boldklub    

U11 Årgang 2009    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Engesvang Boldklub    

U14 Årgang 2006    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Engum UI    

Engum UI    

U12 Årgang 2008    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Engum UI    

U12 Årgang 2008    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    FC Agurk    

FC Agurk    

U14 Årgang 2006    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    FC Horsens    

FC Horsens    

U9 Årgang 2011    

Herre/Drenge    

(5-mands)    

    -    

FC Horsens    

U9 Årgang 2011    

Herre/Drenge    

(5-mands)    

    -    

Det Kradzzer    

U15 Årgang 2005    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

FC Horsens    

U11 Årgang 2009    

Damer/Piger    

(4-mands)    

    -    

FC Horsens    

U11 Årgang 2009    

Damer/Piger    

(4-mands)    

    -    

Horsens pigerne    

U16 Årgang 2004    

Damer/Piger    

(4-mands)    


    FC Lynet Mcqueen    

FC Lynet Mcqueen    

U13 Årgang 2007    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Fc Powerhosting    

Fc Powerhosting    

U11 Årgang 2009    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    FC Thy Piger    

FC Thy Piger    

U15 Årgang 2005    

Damer/Piger    

(4-mands)    

    -    

FC Thy Piger    

U15 Årgang 2005    

Damer/Piger    

(4-mands)    


    FHIF    

FHIF    

U13 Årgang 2007    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Fredericia KF    

Fredericia KF    

U15 Årgang 2005    

Damer/Piger    

(4-mands)    


    Fusion Fysioterapi    

Fusion Fysioterapi    

U16 Årgang 2004    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Grenaa IF    

Grenaa IF    

U13 Årgang 2007    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Grenaa IF    

U13 Årgang 2007    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Guldminen    

Guldminen    

U7 Årgang 2013    

Herre/Drenge    

(3-mands)    

    -    

Guldminen    

U9 Årgang 2011    

Herre/Drenge    

(5-mands)    

    -    

Guldminen    

U9 Årgang 2011    

Damer/Piger    

(5-mands)    


    Hammerum IF    

Hammerum IF 1    

U14 Årgang 2006    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Hammerum IF 2    

U14 Årgang 2006    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Hatting-torsted    

Ok gutter    

U14 Årgang 2006    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Hedensted if    

Team PIC it    

U16 Årgang 2004    

Damer/Piger    

(4-mands)    


    Herning Fremad    

Herning Fremad    

U11 Årgang 2009    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Herning Fremad    

U11 Årgang 2009    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Herning Fremad 1    

U14 Årgang 2006    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Herning Fremad 3    

U14 Årgang 2006    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Herning Fremad 2    

U14 Årgang 2006    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    HFK    

HFK    

U16 Årgang 2004    

Damer/Piger    

(4-mands)    


    Horn Fårvang IF    

Fårvang IF    

U12 Årgang 2008    

Damer/Piger    

(4-mands)    

    -    

Fårvang 2    

U16 Årgang 2004    

Damer/Piger    

(4-mands)    

    -    

Fårvang B    

U16 Årgang 2004    

Damer/Piger    

(4-mands)    


    horsens fs    

Team Oelbong    

U16 Årgang 2004    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    HTS    

Gubbi’s bande    

U15 Årgang 2005    

Damer/Piger    

(4-mands)    


    IF Lyseng    

IF Lyseng 1    

U14 Årgang 2006    

Damer/Piger    

(4-mands)    

    -    

IF Lyseng 2    

U14 Årgang 2006    

Damer/Piger    

(4-mands)    


    Ikast FC U12    

Ikast FC U12    

U12 Årgang 2008    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Ikast FC U12    

U12 Årgang 2008    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Ikast FC U12    

U12 Årgang 2008    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Ikast FC U12    

U12 Årgang 2008    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Ikast FC U12    

U12 Årgang 2008    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Isenvad Sport og Fritid    

Isenvad Sport og Fritid    

U9 Årgang 2011    

Herre/Drenge    

(5-mands)    


    KLG    

KLG-2    

U15 Årgang 2005    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

KLG-1    

U15 Årgang 2005    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

KLG-3    

U15 Årgang 2005    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

KLG-4    

U15 Årgang 2005    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

KLG    

U13 Årgang 2007    

Damer/Piger    

(4-mands)    

    -    

KLG    

U13 Årgang 2007    

Damer/Piger    

(4-mands)    


    Lemvig    

HM Service Thyborøn    

U16 Årgang 2004    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Lemvig GF    

Lemvig GF    

U10 Årgang 2010    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Løgstrup G&IF    

Lægstrup G&IF 1    

U16 Årgang 2004    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Lægstrup G&IF 2    

U16 Årgang 2004    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Lund IF    

Lund IF 1    

U14 Årgang 2006    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Lund IF 2    

U14 Årgang 2006    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Magic 6    

Magic 6    

U15 Årgang 2005    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Manchester United    

Manchester United    

U16 Årgang 2004    

Damer/Piger    

(4-mands)    


    Marienlyst    

Marienlyst Blå    

U15 Årgang 2005    

Damer/Piger    

(4-mands)    

    -    

Marienlyst Rød    

U15 Årgang 2005    

Damer/Piger    

(4-mands)    


    mejdal    

mejdal    

U15 Årgang 2005    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

mejdal    

U15 Årgang 2005    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Middelfart    

Godterne    

U14 Årgang 2006    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Minkfarmere    

Minkfarmere    

U16 Årgang 2004    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Murerfirmaet bavnehøj    

Murerfirmaet bavnehøj    

U15 Årgang 2005    

Damer/Piger    

(4-mands)    


    Nim IF    

TvTek, Nim    

U15 Årgang 2005    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

LM Entreprenør ApS    

U15 Årgang 2005    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    NUGF    

NUGF    

U14 Årgang 2006    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Nyt Syn Randers    

Nyt Syn Randers    

U16 Årgang 2004    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    ØBG Buskelund     

ØBG Buskelund     

U8 Årgang 2012    

Herre/Drenge    

(5-mands)    


    Østbirk if     

Team Hængeløg     

U16 Årgang 2004    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Performsport.dk    

Performsport.dk    

U16 Årgang 2004    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Pølsemix    

Pølsemix    

U15 Årgang 2005    

Damer/Piger    

(4-mands)    


    Ringkøbing IF    

Ringkøbing IF    

U14 Årgang 2006    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Ringkøbing IF    

U14 Årgang 2006    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Ringkøbing IF    

U14 Årgang 2006    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Ringkøbing 2    

U15 Årgang 2005    

Damer/Piger    

(4-mands)    

    -    

Ringkøbing 1    

U15 Årgang 2005    

Damer/Piger    

(4-mands)    


    RS-Huse Pigerne    

RS-Huse Pigerne    

U15 Årgang 2005    

Damer/Piger    

(4-mands)    


    Ry    

Ry    

U12 Årgang 2008    

Damer/Piger    

(4-mands)    


    Ry Fodbold    

Ry Fodbold 2    

U11 Årgang 2009    

Damer/Piger    

(4-mands)    

    -    

Ry Fodbold    

U11 Årgang 2009    

Damer/Piger    

(4-mands)    


    Silkeborg IF    

Silkeborg IF    

U6 Årgang 2014    

Herre/Drenge    

(3-mands)    

    -    

Silkeborg IF    

U6 Årgang 2014    

Herre/Drenge    

(3-mands)    

    -    

Silkeborg IF    

U7 Årgang 2013    

Herre/Drenge    

(3-mands)    

    -    

Silkeborg IF    

U8 Årgang 2012    

Herre/Drenge    

(5-mands)    

    -    

Silkeborg IF    

U13 Årgang 2007    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Silkeborg IF    

U15 Årgang 2005    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Silkeborg IF    

U15 Årgang 2005    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Skibet    

Viggos Disciple    

U13 Årgang 2007    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Skibet    

U13 Årgang 2007    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    SKIBET FUTURUM    

SKIBET FUTURUM    

U14 Årgang 2006    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Søhus Stige    

Søhus Stige    

U14 Årgang 2006    

Damer/Piger    

(4-mands)    


    sønderbovbjeg bulls    

sønderbovbjeg bulls    

U15 Årgang 2005    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    SUB88    

SUB88    

U14 Årgang 2006    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Sunds IF    

Sunds IF    

U15 Årgang 2005    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

Sunds IF    

U16 Årgang 2004    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Svigermors Drøm    

Svigermors Drøm    

U16 Årgang 2004    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Team Bornholm    

Team Bornholm    

U16 Årgang 2004    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Team HEG    

Team HEG    

U14 Årgang 2006    

Damer/Piger    

(4-mands)    


    Team Jelling    

Team Jelling    

U11 Årgang 2009    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Team Odense Q    

Team Odense Q    

U16 Årgang 2004    

Damer/Piger    

(4-mands)    


    TEAM SPAR    

TEAM SPAR    

U12 Årgang 2008    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Team Sydthy Autoværksted    

Team Sydthy Autoværksted    

U14 Årgang 2006    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    The black boys    

Black power    

U14 Årgang 2006    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    The Blues    

The Blues    

U15 Årgang 2005    

Damer/Piger    

(4-mands)    


    The green boys    

The green boys    

U14 Årgang 2006    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    The underdogs    

The underdogs    

U16 Årgang 2004    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    TIF/ØB    

TIF/ØB 1    

U14 Årgang 2006    

Damer/Piger    

(4-mands)    

    -    

TIF/ØB 2    

U14 Årgang 2006    

Damer/Piger    

(4-mands)    


    Tjørring IF    

Tjørring IF    

U13 Årgang 2007    

Damer/Piger    

(4-mands)    

    -    

Tjørring IF    

U14 Årgang 2006    

Damer/Piger    

(4-mands)    


    TOQ    

TOQ    

U14 Årgang 2006    

Damer/Piger    

(4-mands)    

    -    

TOQ    

U16 Årgang 2004    

Damer/Piger    

(4-mands)    


    TP-Montage    

TP-Montage    

U15 Årgang 2005    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    ungt2630    

ungt2630-1    

U16 Årgang 2004    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

unt2630 2    

U16 Årgang 2004    

Herre/Drenge    

(4-mands)    

    -    

ungt2630 3    

U16 Årgang 2004    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Vejle Boldklub    

TEAM TROUBLE     

U12 Årgang 2008    

Damer/Piger    

(4-mands)    


    Vesterkjærgaard FC    

Vesterkjærgaard FC    

U16 Årgang 2004    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Vinding    

Vinding    

U12 Årgang 2008    

Herre/Drenge    

(4-mands)    


    Wanyama Guns    

Wanyama Guns    

U16 Årgang 2004    

Damer/Piger    

(4-mands)