Kampprogram         Rækkeoversigt         Kluboversigt         Log ind

Vælg stævne :

 

- Forside

- Glemt login


Tilmelding :

- Tilmeld hold/klub

- Tilmeldte hold/klub


- Tilmeldte campister


Information :

- Sidste nyt

- Overnatning

- Turnering/regler

- Rækker

- Præmier

- Priser/Betaling

- Spillesteder

- Kontaktperson


 
Sorter kampprogrammet efter ....
K.nr. Dato Kl. Række Pulje Spillested Hold Resultat Hold

14-12

08:00

U14 Årgang 2006 dr 4 B

1

Engesvang Hallen

Bording IF

-

Ringkøbing IF

14-12

08:08

U14 Årgang 2006 dr 4 B

1

Engesvang Hallen

NUGF

-

FC Agurk

14-12

08:16

U14 Årgang 2006 dr 4 B

2

Engesvang Hallen

Engesvang Boldklub

-

SKIBET FUTURUM

14-12

08:25

U14 Årgang 2006 dr 4 B

2

Engesvang Hallen

Herning Fremad 3

-

Lund IF 1

14-12

08:33

U14 Årgang 2006 dr 4 B

1

Engesvang Hallen

Lund IF 2

-

Bording IF

14-12

08:41

U14 Årgang 2006 dr 4 B

1

Engesvang Hallen

Ringkøbing IF

-

NUGF

14-12

08:50

U14 Årgang 2006 dr 4 B

1

Engesvang Hallen

FC Agurk

-

Lund IF 2

14-12

08:58

U14 Årgang 2006 dr 4 B

2

Engesvang Hallen

Engesvang Boldklub

-

Herning Fremad 3

14-12

09:00

U16 Årgang 2004 dr 4 A

1

Bording Hallen

El Capitanos

-

Performsport.dk

14-12

09:06

U14 Årgang 2006 dr 4 B

2

Engesvang Hallen

SKIBET FUTURUM

-

Lund IF 1

14-12

09:08

U16 Årgang 2004 dr 4 A

1

Bording Hallen

Team Bornholm

-

HM Service Thyborøn

14-12

09:15

U14 Årgang 2006 dr 4 B

1

Engesvang Hallen

Bording IF

-

NUGF

14-12

09:16

U16 Årgang 2004 dr 4 A

2

Bording Hallen

The underdogs

-

Fusion Fysioterapi

14-12

09:23

U14 Årgang 2006 dr 4 B

1

Engesvang Hallen

Ringkøbing IF

-

FC Agurk

14-12

09:25

U16 Årgang 2004 dr 4 A

2

Bording Hallen

Svigermors Drøm

-

Minkfarmere

14-12

09:31

U14 Årgang 2006 dr 4 B

2

Engesvang Hallen

Lund IF 1

-

Engesvang Boldklub

14-12

09:33

U16 Årgang 2004 dr 4 A

1

Bording Hallen

El Capitanos

-

Team Bornholm

14-12

09:40

U14 Årgang 2006 dr 4 B

2

Engesvang Hallen

SKIBET FUTURUM

-

Herning Fremad 3

14-12

09:41

U16 Årgang 2004 dr 4 A

1

Bording Hallen

Performsport.dk

-

HM Service Thyborøn

14-12

09:48

U14 Årgang 2006 dr 4 B

1

Engesvang Hallen

NUGF

-

Lund IF 2

14-12

09:50

U16 Årgang 2004 dr 4 A

2

Bording Hallen

The underdogs

-

Svigermors Drøm

14-12

09:56

U14 Årgang 2006 dr 4 B

1

Engesvang Hallen

FC Agurk

-

Bording IF

14-12

09:58

U16 Årgang 2004 dr 4 A

2

Bording Hallen

Fusion Fysioterapi

-

Minkfarmere

14-12

10:05

U14 Årgang 2006 dr 4 B

1

Engesvang Hallen

Lund IF 2

-

Ringkøbing IF

14-12

10:06

U16 Årgang 2004 dr 4 A

1

Bording Hallen

HM Service Thyborøn

-

El Capitanos

14-12

10:13

U14 Årgang 2006 dr 4 B

1/16

Engesvang Hallen

Nr. 5 pulje 1

-

Nr. 4 pulje 2

14-12

10:15

U16 Årgang 2004 dr 4 A

1

Bording Hallen

Performsport.dk

-

Team Bornholm

14-12

10:21

U14 Årgang 2006 dr 4 B

1/8

Engesvang Hallen

Nr. 3 pulje 2

-

Nr. 4 pulje 1

14-12

10:23

U16 Årgang 2004 dr 4 A

2

Bording Hallen

Minkfarmere

-

The underdogs

14-12

10:30

U14 Årgang 2006 dr 4 B

1/8

Engesvang Hallen

Nr. 3 pulje 1

-

Vinder kampnr. 

14-12

10:31

U16 Årgang 2004 dr 4 A

2

Bording Hallen

Fusion Fysioterapi

-

Svigermors Drøm

14-12

10:39

U14 Årgang 2006 dr 4 B

kvart

Engesvang Hallen

Nr. 2 pulje 1

-

Vinder kampnr. 

14-12

10:40

U16 Årgang 2004 dr 4 A

1/8

Bording Hallen

Nr. 3 pulje 1

-

Nr. 4 pulje 2

14-12

10:48

U14 Årgang 2006 dr 4 B

kvart

Engesvang Hallen

Nr. 2 pulje 2

-

Vinder kampnr. 

14-12

10:49

U16 Årgang 2004 dr 4 A

1/8

Bording Hallen

Nr. 3 pulje 2

-

Nr. 4 pulje 1

14-12

10:57

U14 Årgang 2006 dr 4 B

semi

Engesvang Hallen

Nr. 1 pulje 2

-

Vinder kampnr. 

14-12

10:58

U16 Årgang 2004 dr 4 A

Kvart

Bording Hallen

Nr. 2 pulje 2

-

Vinder kampnr. 

14-12

11:06

U14 Årgang 2006 dr 4 B

semi

Engesvang Hallen

Nr. 1 pulje 1

-

Vinder kampnr. 

14-12

11:07

U16 Årgang 2004 dr 4 A

Kvart

Bording Hallen

Nr. 2 pulje 1

-

Vinder kampnr. 

14-12

11:15

U14 Årgang 2006 dr 4 B

Finale

Engesvang Hallen

Vinder kampnr. 

-

Vinder kampnr. 

14-12

11:16

U16 Årgang 2004 dr 4 A

Semi

Bording Hallen

Nr. 1 pulje 1

-

Vinder kampnr. 

14-12

11:25

U16 Årgang 2004 dr 4 A

Semi

Bording Hallen

Nr. 1 pulje 2

-

Vinder kampnr. 

14-12

11:30

U16 Årgang 2004 pi 4 B

1

Engesvang Hallen

Fårvang 2

-

Fårvang B

14-12

11:35

U16 Årgang 2004 dr 4 A

Finale

Bording Hallen

Vinder kampnr. 

-

Vinder kampnr. 

14-12

11:38

U16 Årgang 2004 pi 4 B

1

Engesvang Hallen

Wanyama Guns

-

Team PIC it

14-12

11:47

U16 Årgang 2004 pi 4 B

1

Engesvang Hallen

Fårvang 2

-

Wanyama Guns

14-12

11:55

U16 Årgang 2004 pi 4 B

1

Engesvang Hallen

Fårvang B

-

Team PIC it

14-12

12:00

U14 Årgang 2006 dr 4 A

1

Bording Hallen

Herning Fremad 1

-

Ringkøbing IF

14-12

12:04

U16 Årgang 2004 pi 4 B

1

Engesvang Hallen

Team PIC it

-

Fårvang 2

14-12

12:08

U14 Årgang 2006 dr 4 A

1

Bording Hallen

Godterne

-

The green boys

14-12

12:12

U16 Årgang 2004 pi 4 B

1

Engesvang Hallen

Fårvang B

-

Wanyama Guns

14-12

12:16

U14 Årgang 2006 dr 4 A

1

Bording Hallen

Black power

-

Team Sydthy Autoværksted

14-12

12:21

U16 Årgang 2004 pi 4 B

1

Engesvang Hallen

Fårvang B

-

Fårvang 2

14-12

12:25

U14 Årgang 2006 dr 4 A

1

Bording Hallen

Ringkøbing IF

-

Godterne

14-12

12:29

U16 Årgang 2004 pi 4 B

1

Engesvang Hallen

Team PIC it

-

Wanyama Guns

14-12

12:33

U14 Årgang 2006 dr 4 A

1

Bording Hallen

The green boys

-

Black power

14-12

12:38

U16 Årgang 2004 pi 4 B

1

Engesvang Hallen

Wanyama Guns

-

Fårvang 2

14-12

12:41

U14 Årgang 2006 dr 4 A

1

Bording Hallen

Team Sydthy Autoværksted

-

Herning Fremad 1

14-12

12:46

U16 Årgang 2004 pi 4 B

1

Engesvang Hallen

Team PIC it

-

Fårvang B

14-12

12:50

U14 Årgang 2006 dr 4 A

1

Bording Hallen

Godterne

-

Black power

14-12

12:55

U16 Årgang 2004 pi 4 B

1

Engesvang Hallen

Fårvang 2

-

Team PIC it

14-12

12:58

U14 Årgang 2006 dr 4 A

1

Bording Hallen

Herning Fremad 1

-

The green boys

14-12

13:03

U16 Årgang 2004 pi 4 B

1

Engesvang Hallen

Wanyama Guns

-

Fårvang B

14-12

13:06

U14 Årgang 2006 dr 4 A

1

Bording Hallen

Ringkøbing IF

-

Team Sydthy Autoværksted

14-12

13:12

U16 Årgang 2004 pi 4 B

Finale

Engesvang Hallen

Nr. 1 pulje 1

-

Nr. 2 pulje 1

14-12

13:15

U14 Årgang 2006 dr 4 A

1

Bording Hallen

Black power

-

Herning Fremad 1

14-12

13:23

U14 Årgang 2006 dr 4 A

1

Bording Hallen

Team Sydthy Autoværksted

-

Godterne

14-12

13:30

U16 Årgang 2004 pi 4 A

1

Engesvang Hallen

HFK

-

Horsens pigerne

14-12

13:31

U14 Årgang 2006 dr 4 A

1

Bording Hallen

The green boys

-

Ringkøbing IF

14-12

13:38

U16 Årgang 2004 pi 4 A

1

Engesvang Hallen

Manchester United

-

Team Odense Q

14-12

13:40

U14 Årgang 2006 dr 4 A

1

Bording Hallen

Godterne

-

Herning Fremad 1

14-12

13:46

U16 Årgang 2004 pi 4 A

1

Engesvang Hallen

TOQ

-

HFK

14-12

13:48

U14 Årgang 2006 dr 4 A

1

Bording Hallen

Team Sydthy Autoværksted

-

The green boys

14-12

13:55

U16 Årgang 2004 pi 4 A

1

Engesvang Hallen

Horsens pigerne

-

Manchester United

14-12

13:56

U14 Årgang 2006 dr 4 A

1

Bording Hallen

Ringkøbing IF

-

Black power

14-12

14:03

U16 Årgang 2004 pi 4 A

1

Engesvang Hallen

Team Odense Q

-

TOQ

14-12

14:05

U14 Årgang 2006 dr 4 A

Kvart

Bording Hallen

Nr. 4 pulje 1

-

Nr. 6 pulje 1

14-12

14:11

U16 Årgang 2004 pi 4 A

1

Engesvang Hallen

HFK

-

Manchester United

14-12

14:14

U14 Årgang 2006 dr 4 A

Kvart

Bording Hallen

Nr. 3 pulje 1

-

Nr. 5 pulje 1

14-12

14:20

U16 Årgang 2004 pi 4 A

1

Engesvang Hallen

Horsens pigerne

-

Team Odense Q

14-12

14:23

U14 Årgang 2006 dr 4 A

Semi

Bording Hallen

Nr. 1 pulje 1

-

Vinder kampnr. 

14-12

14:28

U16 Årgang 2004 pi 4 A

1

Engesvang Hallen

Manchester United

-

TOQ

14-12

14:32

U14 Årgang 2006 dr 4 A

Semi

Bording Hallen

Nr. 2 pulje 1

-

Vinder kampnr. 

14-12

14:36

U16 Årgang 2004 pi 4 A

1

Engesvang Hallen

Team Odense Q

-

HFK

14-12

14:41

U14 Årgang 2006 dr 4 A

Finale

Bording Hallen

Vinder kampnr. 

-

Vinder kampnr. 

14-12

14:45

U16 Årgang 2004 pi 4 A

1

Engesvang Hallen

TOQ

-

Horsens pigerne

14-12

14:53

U16 Årgang 2004 pi 4 A

1/8

Engesvang Hallen

Nr. 4 pulje 1

-

Nr. 5 pulje 1

14-12

15:00

U16 Årgang 2004 dr 4 B/C

1

Bording Hallen

ungt2630 3

-

Vesterkjærgaard FC

14-12

15:02

U16 Årgang 2004 pi 4 A

Kvart

Engesvang Hallen

Nr. 3 pulje 1

-

Vinder kampnr. 

14-12

15:08

U16 Årgang 2004 dr 4 B/C

1

Bording Hallen

Bording IF 1

-

Team Oelbong

14-12

15:11

U16 Årgang 2004 pi 4 A

Semi

Engesvang Hallen

Nr. 2 pulje 1

-

Vinder kampnr. 

14-12

15:16

U16 Årgang 2004 dr 4 B/C

2

Bording Hallen

ungt2630-1

-

Lægstrup G&IF 2

14-12

15:20

U16 Årgang 2004 pi 4 A

Finale

Engesvang Hallen

Nr. 1 pulje 1

-

Vinder kampnr. 

14-12

15:25

U16 Årgang 2004 dr 4 B/C

2

Bording Hallen

Sunds IF

-

Nyt Syn Randers

14-12

15:30

U14 Årgang 2006 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

Bording IF

-

Herning Fremad 2

14-12

15:33

U16 Årgang 2004 dr 4 B/C

3

Bording Hallen

unt2630 2

-

Bording IF 2

14-12

15:38

U14 Årgang 2006 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

Ok gutter

-

Ringkøbing IF

14-12

15:41

U16 Årgang 2004 dr 4 B/C

3

Bording Hallen

Team Hængeløg

-

Lægstrup G&IF 1

14-12

15:46

U14 Årgang 2006 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

Hammerum IF 1

-

Hammerum IF 2

14-12

15:50

U16 Årgang 2004 dr 4 B/C

1

Bording Hallen

ungt2630 3

-

Bording IF 1

14-12

15:55

U14 Årgang 2006 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

SUB88

-

Bording IF

14-12

15:58

U16 Årgang 2004 dr 4 B/C

1

Bording Hallen

Vesterkjærgaard FC

-

Team Oelbong

14-12

16:03

U14 Årgang 2006 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

Herning Fremad 2

-

Ok gutter

14-12

16:06

U16 Årgang 2004 dr 4 B/C

2

Bording Hallen

ungt2630-1

-

Sunds IF

14-12

16:11

U14 Årgang 2006 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

Ringkøbing IF

-

Hammerum IF 1

14-12

16:15

U16 Årgang 2004 dr 4 B/C

2

Bording Hallen

Lægstrup G&IF 2

-

Nyt Syn Randers

14-12

16:20

U14 Årgang 2006 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

Hammerum IF 2

-

SUB88

14-12

16:23

U16 Årgang 2004 dr 4 B/C

3

Bording Hallen

unt2630 2

-

Team Hængeløg

14-12

16:28

U14 Årgang 2006 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

Bording IF

-

Ok gutter

14-12

16:31

U16 Årgang 2004 dr 4 B/C

3

Bording Hallen

Bording IF 2

-

Lægstrup G&IF 1

14-12

16:36

U14 Årgang 2006 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

Herning Fremad 2

-

Ringkøbing IF

14-12

16:40

U16 Årgang 2004 dr 4 B/C

1

Bording Hallen

Team Oelbong

-

ungt2630 3

14-12

16:45

U14 Årgang 2006 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

Hammerum IF 1

-

SUB88

14-12

16:48

U16 Årgang 2004 dr 4 B/C

1

Bording Hallen

Vesterkjærgaard FC

-

Bording IF 1

14-12

16:53

U14 Årgang 2006 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

Hammerum IF 2

-

Bording IF

14-12

16:56

U16 Årgang 2004 dr 4 B/C

2

Bording Hallen

Nyt Syn Randers

-

ungt2630-1

14-12

17:01

U14 Årgang 2006 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

Ok gutter

-

Hammerum IF 1

14-12

17:05

U16 Årgang 2004 dr 4 B/C

2

Bording Hallen

Lægstrup G&IF 2

-

Sunds IF

14-12

17:10

U14 Årgang 2006 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

SUB88

-

Herning Fremad 2

14-12

17:13

U16 Årgang 2004 dr 4 B/C

3

Bording Hallen

Lægstrup G&IF 1

-

unt2630 2

14-12

17:18

U14 Årgang 2006 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

Ringkøbing IF

-

Hammerum IF 2

14-12

17:21

U16 Årgang 2004 dr 4 B/C

3

Bording Hallen

Bording IF 2

-

Team Hængeløg

14-12

17:26

U14 Årgang 2006 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

Bording IF

-

Hammerum IF 1

14-12

17:30

U16 Årgang 2004 dr 4 B/C

Kvart

Bording Hallen

Nr. 1 pulje 1

-

Nr. 2 pulje 3

14-12

17:35

U14 Årgang 2006 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

Ok gutter

-

SUB88

14-12

17:39

U16 Årgang 2004 dr 4 B/C

Kvart

Bording Hallen

Nr. 2 pulje 2

-

Nr. 2 pulje 1

14-12

17:43

U14 Årgang 2006 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

Herning Fremad 2

-

Hammerum IF 2

14-12

17:48

U16 Årgang 2004 dr 4 B/C

Kvart

Bording Hallen

Nr. 3 pulje 1

-

Nr. 4 pulje 3

14-12

17:51

U14 Årgang 2006 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

Ringkøbing IF

-

Bording IF

14-12

17:57

U16 Årgang 2004 dr 4 B/C

Kvart

Bording Hallen

Nr. 4 pulje 2

-

Nr. 4 pulje 1

14-12

18:00

U14 Årgang 2006 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

Hammerum IF 1

-

Herning Fremad 2

14-12

18:06

U16 Årgang 2004 dr 4 B/C

Semi

Bording Hallen

Nr. 1 pulje 2

-

Nr. 1 pulje 3

14-12

18:08

U14 Årgang 2006 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

Hammerum IF 2

-

Ok gutter

14-12

18:15

U16 Årgang 2004 dr 4 B/C

Semi

Bording Hallen

Vinder kampnr. 

-

Vinder kampnr. 

14-12

18:16

U14 Årgang 2006 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

SUB88

-

Ringkøbing IF

14-12

18:24

U16 Årgang 2004 dr 4 B/C

Semi

Bording Hallen

Nr. 3 pulje 2

-

Nr. 3 pulje 3

14-12

18:25

U14 Årgang 2006 dr 4 C

1/8

Engesvang Hallen

Nr. 6 pulje 1

-

Nr. 7 pulje 1

14-12

18:33

U16 Årgang 2004 dr 4 B/C

Semi

Bording Hallen

Vinder kampnr. 

-

Vinder kampnr. 

14-12

18:34

U14 Årgang 2006 dr 4 C

Kvart

Engesvang Hallen

Nr. 4 pulje 1

-

Nr. 5 pulje 1

14-12

18:42

U16 Årgang 2004 dr 4 B/C

Finale

Bording Hallen

Vinder kampnr. 

-

Vinder kampnr. 

14-12

18:43

U14 Årgang 2006 dr 4 C

Kvart

Engesvang Hallen

Nr. 3 pulje 1

-

Vinder kampnr. 

14-12

18:52

U16 Årgang 2004 dr 4 B/C

Finale

Bording Hallen

Vinder kampnr. 

-

Vinder kampnr. 

14-12

18:52

U14 Årgang 2006 dr 4 C

Semi

Engesvang Hallen

Nr. 2 pulje 1

-

Vinder kampnr. 

14-12

19:01

U14 Årgang 2006 dr 4 C

Semi

Engesvang Hallen

Nr. 1 pulje 1

-

Vinder kampnr. 

14-12

19:10

U14 Årgang 2006 dr 4 C

Finale

Engesvang Hallen

Vinder kampnr. 

-

Vinder kampnr. 

15-12

08:30

U15 Årgang 2005 dr 4 B

1

Engesvang Hallen

Bording IF

-

Silkeborg IF

15-12

08:38

U15 Årgang 2005 dr 4 B

1

Engesvang Hallen

Magic 6

-

Brande IF

15-12

08:46

U15 Årgang 2005 dr 4 B

2

Engesvang Hallen

Silkeborg IF

-

KLG-2

15-12

08:55

U15 Årgang 2005 dr 4 B

2

Engesvang Hallen

mejdal

-

Black and white

15-12

09:00

U15 Årgang 2005 dr 4 A

1

Bording Hallen

Mangler

-

Det Kradzzer

15-12

09:03

U15 Årgang 2005 dr 4 B

3

Engesvang Hallen

mejdal

-

TvTek, Nim

15-12

09:08

U15 Årgang 2005 dr 4 A

1

Bording Hallen

sønderbovbjeg bulls

-

Boldmongolerne

15-12

09:11

U15 Årgang 2005 dr 4 B

3

Engesvang Hallen

TP-Montage

-

KLG-1

15-12

09:17

U15 Årgang 2005 dr 4 A

1

Bording Hallen

Mangler

-

sønderbovbjeg bulls

15-12

09:20

U15 Årgang 2005 dr 4 B

1

Engesvang Hallen

Bording IF

-

Magic 6

15-12

09:25

U15 Årgang 2005 dr 4 A

1

Bording Hallen

Det Kradzzer

-

Boldmongolerne

15-12

09:28

U15 Årgang 2005 dr 4 B

1

Engesvang Hallen

Silkeborg IF

-

Brande IF

15-12

09:34

U15 Årgang 2005 dr 4 A

1

Bording Hallen

Boldmongolerne

-

Mangler

15-12

09:36

U15 Årgang 2005 dr 4 B

2

Engesvang Hallen

Silkeborg IF

-

mejdal

15-12

09:42

U15 Årgang 2005 dr 4 A

1

Bording Hallen

Det Kradzzer

-

sønderbovbjeg bulls

15-12

09:45

U15 Årgang 2005 dr 4 B

2

Engesvang Hallen

KLG-2

-

Black and white

15-12

09:51

U15 Årgang 2005 dr 4 A

1

Bording Hallen

Det Kradzzer

-

Mangler

15-12

09:53

U15 Årgang 2005 dr 4 B

3

Engesvang Hallen

mejdal

-

TP-Montage

15-12

09:59

U15 Årgang 2005 dr 4 A

1

Bording Hallen

Boldmongolerne

-

sønderbovbjeg bulls

15-12

10:01

U15 Årgang 2005 dr 4 B

3

Engesvang Hallen

TvTek, Nim

-

KLG-1

15-12

10:08

U15 Årgang 2005 dr 4 A

1

Bording Hallen

sønderbovbjeg bulls

-

Mangler

15-12

10:10

U15 Årgang 2005 dr 4 B

1

Engesvang Hallen

Brande IF

-

Bording IF

15-12

10:16

U15 Årgang 2005 dr 4 A

1

Bording Hallen

Boldmongolerne

-

Det Kradzzer

15-12

10:18

U15 Årgang 2005 dr 4 B

1

Engesvang Hallen

Silkeborg IF

-

Magic 6

15-12

10:25

U15 Årgang 2005 dr 4 A

1

Bording Hallen

Mangler

-

Boldmongolerne

15-12

10:26

U15 Årgang 2005 dr 4 B

2

Engesvang Hallen

Black and white

-

Silkeborg IF

15-12

10:33

U15 Årgang 2005 dr 4 A

1

Bording Hallen

sønderbovbjeg bulls

-

Det Kradzzer

15-12

10:35

U15 Årgang 2005 dr 4 B

2

Engesvang Hallen

KLG-2

-

mejdal

15-12

10:42

U15 Årgang 2005 dr 4 A

Finale

Bording Hallen

Nr. 1 pulje 1

-

Nr. 2 pulje 1

15-12

10:43

U15 Årgang 2005 dr 4 B

3

Engesvang Hallen

KLG-1

-

mejdal

15-12

10:51

U15 Årgang 2005 dr 4 B

3

Engesvang Hallen

TvTek, Nim

-

TP-Montage

15-12

11:00

U14 Årgang 2006 pi 4 B/C

1

Bording Hallen

Team HEG

-

Ammitsbøl/Egtved

15-12

11:00

U15 Årgang 2005 dr 4 B

Kvart

Engesvang Hallen

Nr. 1 pulje 1

-

Nr. 2 pulje 3

15-12

11:08

U14 Årgang 2006 pi 4 B/C

1

Bording Hallen

TIF/ØB 1

-

TIF/ØB 2

15-12

11:09

U15 Årgang 2005 dr 4 B

Kvart

Engesvang Hallen

Nr. 3 pulje 1

-

Nr. 4 pulje 3

15-12

11:17

U14 Årgang 2006 pi 4 B/C

1

Bording Hallen

Team HEG

-

TIF/ØB 1

15-12

11:18

U15 Årgang 2005 dr 4 B

Kvart

Engesvang Hallen

Nr. 2 pulje 2

-

Nr. 2 pulje 1

15-12

11:25

U14 Årgang 2006 pi 4 B/C

1

Bording Hallen

Ammitsbøl/Egtved

-

TIF/ØB 2

15-12

11:27

U15 Årgang 2005 dr 4 B

Kvart

Engesvang Hallen

Nr. 4 pulje 2

-

Nr. 4 pulje 1

15-12

11:34

U14 Årgang 2006 pi 4 B/C

1

Bording Hallen

TIF/ØB 2

-

Team HEG

15-12

11:36

U15 Årgang 2005 dr 4 B

Semi

Engesvang Hallen

Nr. 1 pulje 2

-

Nr. 1 pulje 3

15-12

11:42

U14 Årgang 2006 pi 4 B/C

1

Bording Hallen

Ammitsbøl/Egtved

-

TIF/ØB 1

15-12

11:45

U15 Årgang 2005 dr 4 B

Semi

Engesvang Hallen

Nr. 3 pulje 2

-

Nr. 3 pulje 3

15-12

11:51

U14 Årgang 2006 pi 4 B/C

1

Bording Hallen

Ammitsbøl/Egtved

-

Team HEG

15-12

11:54

U15 Årgang 2005 dr 4 B

Semi

Engesvang Hallen

Vinder kampnr. 

-

Vinder kampnr. 

15-12

11:59

U14 Årgang 2006 pi 4 B/C

1

Bording Hallen

TIF/ØB 2

-

TIF/ØB 1

15-12

12:03

U15 Årgang 2005 dr 4 B

Semi

Engesvang Hallen

Vinder kampnr. 

-

Vinder kampnr. 

15-12

12:08

U14 Årgang 2006 pi 4 B/C

1

Bording Hallen

TIF/ØB 1

-

Team HEG

15-12

12:12

U15 Årgang 2005 dr 4 B

Finale

Engesvang Hallen

Vinder kampnr. 

-

Vinder kampnr. 

15-12

12:16

U14 Årgang 2006 pi 4 B/C

1

Bording Hallen

TIF/ØB 2

-

Ammitsbøl/Egtved

15-12

12:21

U15 Årgang 2005 dr 4 B

Finale

Engesvang Hallen

Vinder kampnr. 

-

Vinder kampnr. 

15-12

12:25

U14 Årgang 2006 pi 4 B/C

1

Bording Hallen

Team HEG

-

TIF/ØB 2

15-12

12:33

U14 Årgang 2006 pi 4 B/C

1

Bording Hallen

TIF/ØB 1

-

Ammitsbøl/Egtved

15-12

12:42

U14 Årgang 2006 pi 4 B/C

Finale

Bording Hallen

Nr. 1 pulje 1

-

Nr. 2 pulje 1

15-12

12:45

U15 Årgang 2005 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

Sunds IF

-

Bredsten United

15-12

12:53

U15 Årgang 2005 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

KLG-4

-

KLG-3

15-12

13:00

U14 Årgang 2006 pi 4 A

1

Bording Hallen

IF Lyseng 1

-

IF Lyseng 2

15-12

13:01

U15 Årgang 2005 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

LM Entreprenør ApS

-

Aber123

15-12

13:08

U14 Årgang 2006 pi 4 A

1

Bording Hallen

Alutagrender.dk

-

Tjørring IF

15-12

13:10

U15 Årgang 2005 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

Balle FC

-

Sunds IF

15-12

13:16

U14 Årgang 2006 pi 4 A

1

Bording Hallen

Søhus Stige

-

TOQ

15-12

13:18

U15 Årgang 2005 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

Bredsten United

-

KLG-4

15-12

13:25

U14 Årgang 2006 pi 4 A

1

Bording Hallen

IF Lyseng 2

-

Alutagrender.dk

15-12

13:26

U15 Årgang 2005 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

KLG-3

-

LM Entreprenør ApS

15-12

13:33

U14 Årgang 2006 pi 4 A

1

Bording Hallen

Tjørring IF

-

Søhus Stige

15-12

13:35

U15 Årgang 2005 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

Aber123

-

Balle FC

15-12

13:41

U14 Årgang 2006 pi 4 A

1

Bording Hallen

TOQ

-

IF Lyseng 1

15-12

13:43

U15 Årgang 2005 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

Sunds IF

-

KLG-4

15-12

13:50

U14 Årgang 2006 pi 4 A

1

Bording Hallen

Alutagrender.dk

-

Søhus Stige

15-12

13:51

U15 Årgang 2005 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

Bredsten United

-

KLG-3

15-12

13:58

U14 Årgang 2006 pi 4 A

1

Bording Hallen

IF Lyseng 1

-

Tjørring IF

15-12

14:00

U15 Årgang 2005 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

LM Entreprenør ApS

-

Balle FC

15-12

14:06

U14 Årgang 2006 pi 4 A

1

Bording Hallen

IF Lyseng 2

-

TOQ

15-12

14:08

U15 Årgang 2005 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

Aber123

-

Sunds IF

15-12

14:15

U14 Årgang 2006 pi 4 A

1

Bording Hallen

Søhus Stige

-

IF Lyseng 1

15-12

14:16

U15 Årgang 2005 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

KLG-4

-

LM Entreprenør ApS

15-12

14:23

U14 Årgang 2006 pi 4 A

1

Bording Hallen

TOQ

-

Alutagrender.dk

15-12

14:25

U15 Årgang 2005 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

Balle FC

-

Bredsten United

15-12

14:31

U14 Årgang 2006 pi 4 A

1

Bording Hallen

Tjørring IF

-

IF Lyseng 2

15-12

14:33

U15 Årgang 2005 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

KLG-3

-

Aber123

15-12

14:40

U14 Årgang 2006 pi 4 A

1

Bording Hallen

Alutagrender.dk

-

IF Lyseng 1

15-12

14:41

U15 Årgang 2005 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

Sunds IF

-

LM Entreprenør ApS

15-12

14:48

U14 Årgang 2006 pi 4 A

1

Bording Hallen

TOQ

-

Tjørring IF

15-12

14:50

U15 Årgang 2005 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

KLG-4

-

Balle FC

15-12

14:56

U14 Årgang 2006 pi 4 A

1

Bording Hallen

IF Lyseng 2

-

Søhus Stige

15-12

14:58

U15 Årgang 2005 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

Bredsten United

-

Aber123

15-12

15:05

U14 Årgang 2006 pi 4 A

Kvart

Bording Hallen

Nr. 4 pulje 1

-

Nr. 6 pulje 1

15-12

15:06

U15 Årgang 2005 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

KLG-3

-

Sunds IF

15-12

15:14

U14 Årgang 2006 pi 4 A

Kvart

Bording Hallen

Nr. 3 pulje 1

-

Nr. 5 pulje 1

15-12

15:15

U15 Årgang 2005 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

LM Entreprenør ApS

-

Bredsten United

15-12

15:23

U14 Årgang 2006 pi 4 A

Semi

Bording Hallen

Nr. 1 pulje 1

-

Vinder kampnr. 

15-12

15:23

U15 Årgang 2005 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

Aber123

-

KLG-4

15-12

15:31

U15 Årgang 2005 dr 4 C

1

Engesvang Hallen

Balle FC

-

KLG-3

15-12

15:32

U14 Årgang 2006 pi 4 A

Semi

Bording Hallen

Nr. 2 pulje 1

-

Vinder kampnr. 

15-12

15:40

U15 Årgang 2005 dr 4 C

1/8

Engesvang Hallen

Nr. 6 pulje 1

-

Nr. 7 pulje 1

15-12

15:41

U14 Årgang 2006 pi 4 A

Finale

Bording Hallen

Vinder kampnr. 

-

Vinder kampnr. 

15-12

15:49

U15 Årgang 2005 dr 4 C

Kvart

Engesvang Hallen

Nr. 4 pulje 1

-

Nr. 5 pulje 1

15-12

15:58

U15 Årgang 2005 dr 4 C

Kvart

Engesvang Hallen

Nr. 3 pulje 1

-

Vinder kampnr. 

15-12

16:00

U15 Årgang 2005 pi 4 A

1

Bording Hallen

Marienlyst Blå

-

Marienlyst Rød

15-12

16:07

U15 Årgang 2005 dr 4 C

Semi

Engesvang Hallen

Nr. 2 pulje 1

-

Vinder kampnr. 

15-12

16:08

U15 Årgang 2005 pi 4 A

1

Bording Hallen

The Blues

-

Fredericia KF

15-12

16:16

U15 Årgang 2005 pi 4 A

1

Bording Hallen

FC Thy Piger

-

Pølsemix

15-12

16:16

U15 Årgang 2005 dr 4 C

Semi

Engesvang Hallen

Nr. 1 pulje 1

-

Vinder kampnr. 

15-12

16:25

U15 Årgang 2005 pi 4 A

1

Bording Hallen

Marienlyst Rød

-

The Blues

15-12

16:25

U15 Årgang 2005 dr 4 C

Finale

Engesvang Hallen

Vinder kampnr. 

-

Vinder kampnr. 

15-12

16:33

U15 Årgang 2005 pi 4 A

1

Bording Hallen

Fredericia KF

-

FC Thy Piger

15-12

16:41

U15 Årgang 2005 pi 4 A

1

Bording Hallen

Pølsemix

-

Marienlyst Blå

15-12

16:45

U15 Årgang 2005 pi 4 B/C

1

Engesvang Hallen

Gubbi’s bande

-

Bording IF 1

15-12

16:50

U15 Årgang 2005 pi 4 A

1

Bording Hallen

The Blues

-

FC Thy Piger

15-12

16:53

U15 Årgang 2005 pi 4 B/C

1

Engesvang Hallen

Ringkøbing 2

-

Murerfirmaet bavnehøj

15-12

16:58

U15 Årgang 2005 pi 4 A

1

Bording Hallen

Marienlyst Blå

-

Fredericia KF

15-12

17:01

U15 Årgang 2005 pi 4 B/C

2

Engesvang Hallen

Ringkøbing 1

-

Bording IF 2

15-12

17:06

U15 Årgang 2005 pi 4 A

1

Bording Hallen

Marienlyst Rød

-

Pølsemix

15-12

17:10

U15 Årgang 2005 pi 4 B/C

2

Engesvang Hallen

FC Thy Piger

-

Ammitsbøl/Egtved

15-12

17:15

U15 Årgang 2005 pi 4 A

1

Bording Hallen

FC Thy Piger

-

Marienlyst Blå

15-12

17:18

U15 Årgang 2005 pi 4 B/C

1

Engesvang Hallen

RS-Huse Pigerne

-

Gubbi’s bande

15-12

17:23

U15 Årgang 2005 pi 4 A

1

Bording Hallen

Pølsemix

-

The Blues

15-12

17:26

U15 Årgang 2005 pi 4 B/C

1

Engesvang Hallen

Bording IF 1

-

Ringkøbing 2

15-12

17:31

U15 Årgang 2005 pi 4 A

1

Bording Hallen

Fredericia KF

-

Marienlyst Rød

15-12

17:35

U15 Årgang 2005 pi 4 B/C

1

Engesvang Hallen

Murerfirmaet bavnehøj

-

RS-Huse Pigerne

15-12

17:40

U15 Årgang 2005 pi 4 A

1

Bording Hallen

The Blues

-

Marienlyst Blå

15-12

17:43

U15 Årgang 2005 pi 4 B/C

2

Engesvang Hallen

Ringkøbing 1

-

FC Thy Piger

15-12

17:48

U15 Årgang 2005 pi 4 A

1

Bording Hallen

Pølsemix

-

Fredericia KF

15-12

17:51

U15 Årgang 2005 pi 4 B/C

2

Engesvang Hallen

Bording IF 2

-

Ammitsbøl/Egtved

15-12

17:56

U15 Årgang 2005 pi 4 A

1

Bording Hallen

Marienlyst Rød

-

FC Thy Piger

15-12

18:00

U15 Årgang 2005 pi 4 B/C

1

Engesvang Hallen

Gubbi’s bande

-

Ringkøbing 2

15-12

18:05

U15 Årgang 2005 pi 4 A

Kvart

Bording Hallen

Nr. 4 pulje 1

-

Nr. 6 pulje 1

15-12

18:08

U15 Årgang 2005 pi 4 B/C

1

Engesvang Hallen

Bording IF 1

-

Murerfirmaet bavnehøj

15-12

18:14

U15 Årgang 2005 pi 4 A

Kvart

Bording Hallen

Nr. 3 pulje 1

-

Nr. 5 pulje 1

15-12

18:16

U15 Årgang 2005 pi 4 B/C

1

Engesvang Hallen

Ringkøbing 2

-

RS-Huse Pigerne

15-12

18:23

U15 Årgang 2005 pi 4 A

Semi

Bording Hallen

Nr. 1 pulje 1

-

Vinder kampnr. 

15-12

18:25

U15 Årgang 2005 pi 4 B/C

2

Engesvang Hallen

Ammitsbøl/Egtved

-

Ringkøbing 1

15-12

18:32

U15 Årgang 2005 pi 4 A

Semi

Bording Hallen

Nr. 2 pulje 1

-

Vinder kampnr. 

15-12

18:33

U15 Årgang 2005 pi 4 B/C

2

Engesvang Hallen

Bording IF 2

-

FC Thy Piger

15-12

18:41

U15 Årgang 2005 pi 4 A

Finale

Bording Hallen

Vinder kampnr. 

-

Vinder kampnr. 

15-12

18:41

U15 Årgang 2005 pi 4 B/C

1

Engesvang Hallen

Murerfirmaet bavnehøj

-

Gubbi’s bande

15-12

18:50

U15 Årgang 2005 pi 4 B/C

1

Engesvang Hallen

RS-Huse Pigerne

-

Bording IF 1

15-12

18:58

U15 Årgang 2005 pi 4 B/C

1/16

Engesvang Hallen

Nr. 5 pulje 1

-

Nr. 4 pulje 2

15-12

19:07

U15 Årgang 2005 pi 4 B/C

1/8

Engesvang Hallen

Nr. 3 pulje 2

-

Nr. 4 pulje 1

15-12

19:16

U15 Årgang 2005 pi 4 B/C

1/8

Engesvang Hallen

Nr. 3 pulje 1

-

Vinder kampnr. 

15-12

19:25

U15 Årgang 2005 pi 4 B/C

kvart

Engesvang Hallen

Nr. 2 pulje 1

-

Vinder kampnr. 

15-12

19:34

U15 Årgang 2005 pi 4 B/C

kvart

Engesvang Hallen

Nr. 2 pulje 2

-

Vinder kampnr. 

15-12

19:43

U15 Årgang 2005 pi 4 B/C

semi

Engesvang Hallen

Nr. 1 pulje 2

-

Vinder kampnr. 

15-12

19:52

U15 Årgang 2005 pi 4 B/C

semi

Engesvang Hallen

Nr. 1 pulje 1

-

Vinder kampnr. 

15-12

20:01

U15 Årgang 2005 pi 4 B/C

Finale

Engesvang Hallen

Vinder kampnr. 

-

Vinder kampnr.