Kampprogram         Rækkeoversigt         Kluboversigt         Log ind

Vælg stævne :

 

- Forside

- Glemt login


Tilmelding :

- Tilmeldte hold/klub



 
Følgende klubber/hold er tilmeldt :
Her kan ses hvilke klubber/hold som er tilmeldt. I boxen til højre kan der vælges hvordan man vil have klubber/holdene sorteret. Sorter efter ....
Ønskes der andre holdnavne end klubnavnet kan dette ændres under holdtilmelding når man er logget ind.

    Klubnavn    

Holdnavn    

Årgangs navn    

Køn    

Antal spiller     


    Aarslev    

Aarslev 1    

U 10 (2008)    

Herre/Drenge    

(5-mands)    

    -    

Aarslev 2    

U 10 (2008)    

Herre/Drenge    

(5-mands)    

    -    

Aarslev    

U 12 (2006)    

Herre/Drenge    

(8-mands)    


    BNS    

BNS    

U 14 (2004)    

Herre/Drenge    

(11-mands)    


    Brabrand IF    

Brabrand IF    

U 13 (2005)    

Herre/Drenge    

(8-mands)    

    -    

Brabrand IF    

U 14 (2004)    

Herre/Drenge    

(11-mands)    


    Dybbøl IF    

Dybbøl IF    

U 11 (2007)    

Damer/Piger    

(8-mands)    


    Erritsø    

Erritsø    

U 12 (2006)    

Herre/Drenge    

(8-mands)    


    Gråsten Boldklub    

Gråsten Boldklub 2    

U 10 (2008)    

Herre/Drenge    

(5-mands)    

    -    

Gråsten Boldklub 1    

U 10 (2008)    

Herre/Drenge    

(5-mands)    

    -    

Gråsten Boldklub    

U 11 (2007)    

Herre/Drenge    

(8-mands)    

    -    

Gråsten Boldklub    

U 12 (2006)    

Herre/Drenge    

(8-mands)    

    -    

Gråsten Boldklub    

U 13 (2005)    

Herre/Drenge    

(11-mands)    

    -    

Gråsten Boldklub    

U 13 (2005)    

Herre/Drenge    

(8-mands)    

    -    

Gråsten Boldklub    

U 14 (2004)    

Herre/Drenge    

(11-mands)    

    -    

Gråsten Boldklub 1    

U 9 (2009)    

Herre/Drenge    

(5-mands)    

    -    

Gråsten Boldklub 2    

U 9 (2009)    

Herre/Drenge    

(5-mands)    

    -    

Gråsten Boldklub    

U 11 (2007)    

Damer/Piger    

(8-mands)    

    -    

Gråsten Boldklub    

U 12 (2006)    

Damer/Piger    

(8-mands)    

    -    

Gråsten Boldklub    

U 13 (2005)    

Damer/Piger    

(11-mands)    

    -    

Gråsten Boldklub    

U 14 (2004)    

Damer/Piger    

(11-mands)    

    -    

Gråsten Boldklub    

U 9 (2009)    

Damer/Piger    

(5-mands)    


    Hammerum IF    

Hammerum IF 1    

U 10 (2008)    

Herre/Drenge    

(5-mands)    

    -    

Hammerum IF 2    

U 10 (2008)    

Herre/Drenge    

(5-mands)    

    -    

Hammerum IF    

U 11 (2007)    

Herre/Drenge    

(8-mands)    

    -    

Hammerum IF    

U 11 (2007)    

Herre/Drenge    

(8-mands)    

    -    

Hammerum IF 2    

U 12 (2006)    

Herre/Drenge    

(8-mands)    

    -    

Hammerum IF 1    

U 12 (2006)    

Herre/Drenge    

(8-mands)    

    -    

Hammerum IF    

U 13 (2005)    

Herre/Drenge    

(11-mands)    

    -    

Hammerum IF    

U 14 (2004)    

Herre/Drenge    

(11-mands)    

    -    

Hammerum IF 2    

U 9 (2009)    

Herre/Drenge    

(5-mands)    

    -    

Hammerum IF 1    

U 9 (2009)    

Herre/Drenge    

(5-mands)    

    -    

Hammerum IF    

U 11 (2007)    

Damer/Piger    

(8-mands)    

    -    

Hammerum IF    

U 12 (2006)    

Damer/Piger    

(8-mands)    

    -    

Hammerum IF    

U 13 (2005)    

Damer/Piger    

(11-mands)    

    -    

Hammerum IF 2    

U 9 (2009)    

Damer/Piger    

(5-mands)    

    -    

Hammerum IF 1    

U 9 (2009)    

Damer/Piger    

(5-mands)    


    Hørup UI    

Hørup UI    

U 13 (2005)    

Damer/Piger    

(11-mands)    


    Langeskov     

Langeskov     

U 12 (2006)    

Damer/Piger    

(8-mands)    

    -    

Langeskov     

U 13 (2005)    

Damer/Piger    

(11-mands)    


    Lunderskov B    

Lunderskov B 2    

U 10 (2008)    

Herre/Drenge    

(5-mands)    

    -    

Lunderskov B 1    

U 10 (2008)    

Herre/Drenge    

(5-mands)    

    -    

Lunderskov B 3    

U 10 (2008)    

Herre/Drenge    

(5-mands)    

    -    

Lunderskov B    

U 12 (2006)    

Herre/Drenge    

(8-mands)    

    -    

Lunderskov B    

U 14 (2004)    

Herre/Drenge    

(11-mands)    

    -    

Lunderskov B    

U 9 (2009)    

Herre/Drenge    

(5-mands)    

    -    

Lunderskov B 1    

U 10 (2008)    

Damer/Piger    

(5-mands)    

    -    

Lunderskov B 2    

U 10 (2008)    

Damer/Piger    

(5-mands)    

    -    

Lunderskov B    

U 12 (2006)    

Damer/Piger    

(8-mands)    

    -    

Lunderskov B    

U 14 (2004)    

Damer/Piger    

(11-mands)    

    -    

Lunderskov B    

U 9 (2009)    

Damer/Piger    

(5-mands)    


    Ringe    

Ringe    

U 11 (2007)    

Herre/Drenge    

(8-mands)    


    Rønnede IF    

Rønnede IF    

U 14 (2004)    

Herre/Drenge    

(11-mands)    


    SIK Viborg    

SIK Viborg    

U 13 (2005)    

Herre/Drenge    

(11-mands)    

    -    

SIK Viborg    

U 14 (2004)    

Herre/Drenge    

(11-mands)    


    Sommersted IF    

Sommersted IF    

U 10 (2008)    

Herre/Drenge    

(5-mands)    


    Sønderborg Fremad    

Sønderborg Fremad    

U 11 (2007)    

Herre/Drenge    

(8-mands)    


    SUB Sønderborg    

SUB Sønderborg 1    

U 12 (2006)    

Herre/Drenge    

(8-mands)    

    -    

SUB Sønderborg 2    

U 12 (2006)    

Herre/Drenge    

(8-mands)    


    TEAM Viborg    

TEAM Viborg 2    

U 10 (2008)    

Damer/Piger    

(5-mands)    

    -    

TEAM Viborg 1    

U 10 (2008)    

Damer/Piger    

(5-mands)    

    -    

TEAM Viborg    

U 11 (2007)    

Damer/Piger    

(8-mands)    

    -    

TEAM Viborg    

U 12 (2006)    

Damer/Piger    

(8-mands)    

    -    

TEAM Viborg 1    

U 14 (2004)    

Damer/Piger    

(11-mands)    

    -    

TEAM Viborg 2    

U 14 (2004)    

Damer/Piger    

(11-mands)    


    Thurø IF    

Thurø IF    

U 10 (2008)    

Herre/Drenge    

(5-mands)    

    -    

Thurø IF    

U 12 (2006)    

Herre/Drenge    

(8-mands)    

    -    

Thurø IF    

U 13 (2005)    

Herre/Drenge    

(8-mands)    

    -    

Thurø IF    

U 9 (2009)    

Herre/Drenge    

(5-mands)    

    -    

Thurø IF    

U 11 (2007)    

Damer/Piger    

(8-mands)    


    U10 piger 5 mands    

U10 piger 5 mands    

U 10 (2008)    

Damer/Piger    

(5-mands)    


    Vejen     

Vejen     

U 11 (2007)    

Herre/Drenge    

(8-mands)    

    -    

Vejen     

U 11 (2007)    

Herre/Drenge    

(8-mands)    


    Vildbjerg IF    

Vildbjerg IF    

U 11 (2007)    

Herre/Drenge    

(8-mands)    

    -    

Vildbjerg IF    

U 11 (2007)    

Herre/Drenge    

(8-mands)    

    -    

Vildbjerg IF    

U 12 (2006)    

Herre/Drenge    

(8-mands)    

    -    

Vildbjerg IF 1    

U 13 (2005)    

Herre/Drenge    

(11-mands)    

    -    

Vildbjerg IF 2    

U 13 (2005)    

Herre/Drenge    

(11-mands)    

    -    

Vildbjerg IF 1    

U 9 (2009)    

Herre/Drenge    

(5-mands)    

    -    

Vildbjerg IF 2    

U 9 (2009)    

Herre/Drenge    

(5-mands)    

    -    

Vildbjerg IF 1    

U 11 (2007)    

Damer/Piger    

(8-mands)    

    -    

Vildbjerg IF 2    

U 11 (2007)    

Damer/Piger    

(8-mands)    

    -    

Vildbjerg IF    

U 12 (2006)    

Damer/Piger    

(8-mands)    

    -    

Vildbjerg IF    

U 13 (2005)    

Damer/Piger    

(11-mands)    

    -    

Vildbjerg IF    

U 9 (2009)    

Damer/Piger    

(5-mands)