Kampprogram         Rækkeoversigt         Kluboversigt         Log ind

Vælg stævne :

 

- Forside

- Glemt login


Tilmelding :

- Tilmeldte hold/klub



 
Sorter kampprogrammet efter ....
K.nr. Dato Kl. Række Pulje Spillested Hold Resultat Hold

178

29-06

18:35

U 9 (2009) pi 5 

1

Bane 10

Hammerum IF 2

3

-

0

Lunderskov B

88

29-06

18:35

U 10 (2008) dr 5 

3

Bane 8

Lunderskov B 3

5

-

1

Thurø IF

173

29-06

18:35

U 9 (2009) pi 5 

1

Bane 9

Vildbjerg IF

1

-

8

Hammerum IF 1

214

29-06

18:45

U 13 (2005) dr 11 

1

Bane 1

Vildbjerg IF 1

0

-

6

Vildbjerg IF 2

183

29-06

18:45

U 13 (2005) pi 11 

1

Bane 2

Vildbjerg IF

2

-

0

Hammerum IF

53

29-06

18:45

U 11 (2007) dr 8 

1

Bane 4

Vejen

6

-

0

Vildbjerg IF

54

29-06

18:45

U 11 (2007) dr 8 

1

Bane 5

Hammerum IF

6

-

1

Ringe

67

29-06

18:45

U 11 (2007) dr 8 

2

Bane 6

Gråsten Boldklub

1

-

6

Vejen

68

29-06

18:45

U 11 (2007) dr 8 

2

Bane 7

Vildbjerg IF

0

-

3

Hammerum IF

199

29-06

19:10

U 10 (2008) pi 5 

1

Bane 10

Lunderskov B 2

3

-

1

TEAM Viborg 1

107

29-06

19:10

U 9 (2009) dr 5 

1

Bane 8

Lunderskov B

1

-

2

Vildbjerg IF 1

109

29-06

19:10

U 9 (2009) dr 5 

2

Bane 9

Vildbjerg IF 2

3

-

1

Hammerum IF 2

26

29-06

19:30

U 14 (2004) dr 11 

2

Bane 1

Hammerum IF

1

-

3

Gråsten Boldklub

21

29-06

19:30

U 14 (2004) dr 11 

1

Bane 2

SIK Viborg

0

-

4

Brabrand IF

8

29-06

19:30

U 12 (2006) dr 8 

1

Bane 4

Lunderskov B

0

-

3

Vildbjerg IF

7

29-06

19:30

U 12 (2006) dr 8 

1

Bane 5

Hammerum IF 1

0

-

1

Thurø IF

152

29-06

19:30

U 11 (2007) pi 8 

1

Bane 6

TEAM Viborg

1

-

2

Thurø IF

153

29-06

19:30

U 11 (2007) pi 8 

1

Bane 7

Vildbjerg IF 1

0

-

1

Vildbjerg IF 2

204

29-06

19:45

U 10 (2008) pi 5 

1

Bane 8

TEAM Viborg 2

0

-

3

Lunderskov B 1

134

29-06

20:15

U 12 (2006) pi 8 

1

Bane 4

Lunderskov B

0

-

2

TEAM Viborg

135

29-06

20:15

U 12 (2006) pi 8 

1

Bane 5

Langeskov

1

-

2

Vildbjerg IF

136

29-06

20:15

U 12 (2006) pi 8 

1

Bane 6

Hammerum IF

3

-

0

Gråsten Boldklub

227

29-06

20:15

U 13 (2005) dr 8 

1

Bane 7

Thurø IF

2

-

1

Gråsten Boldklub

92

30-06

08:35

U 10 (2008) dr 5 

3

Bane 10

Gråsten Boldklub 1

1

-

1

Thurø IF

171

30-06

08:35

U 9 (2009) pi 5 

1

Bane 9

Hammerum IF 1

2

-

3

Hammerum IF 2

209

30-06

08:45

U 13 (2005) dr 11 

1

Bane 1

SIK Viborg

9

-

0

Vildbjerg IF 1

184

30-06

08:45

U 13 (2005) pi 11 

1

Bane 2

Hørup UI

3

-

0

Gråsten Boldklub

55

30-06

08:45

U 11 (2007) dr 8 

1

Bane 3

Sønderborg Fremad

1

-

2

Vejen

56

30-06

08:45

U 11 (2007) dr 8 

1

Bane 4

Vildbjerg IF

0

-

10

Hammerum IF

63

30-06

08:45

U 11 (2007) dr 8 

2

Bane 5

Vejen

6

-

0

Vildbjerg IF

64

30-06

08:45

U 11 (2007) dr 8 

2

Bane 6

Hammerum IF

6

-

0

Gråsten Boldklub

104

30-06

09:10

U 9 (2009) dr 5 

1

Bane 10

Gråsten Boldklub 1

5

-

1

Lunderskov B

179

30-06

09:10

U 9 (2009) pi 5 

1

Bane 8

Gråsten Boldklub

2

-

0

Vildbjerg IF

103

30-06

09:10

U 9 (2009) dr 5 

1

Bane 9

Vildbjerg IF 1

1

-

3

Hammerum IF 1

20

30-06

09:30

U 14 (2004) dr 11 

1

Bane 1

Rønnede IF

1

-

0

Lunderskov B

27

30-06

09:30

U 14 (2004) dr 11 

2

Bane 2

Gråsten Boldklub

0

-

1

BNS

11

30-06

09:30

U 12 (2006) dr 8 

2

Bane 3

SUB Sønderborg 2

7

-

0

Hammerum IF 2

1

30-06

09:30

U 12 (2006) dr 8 

1

Bane 4

SUB Sønderborg 1

10

-

0

Hammerum IF 1

2

30-06

09:30

U 12 (2006) dr 8 

1

Bane 5

Lunderskov B

1

-

5

Thurø IF

222

30-06

09:30

U 13 (2005) dr 8 

1

Bane 6

Thurø IF

1

-

2

Brabrand IF

18

30-06

09:30

U 12 (2006) dr 8 

2

Bane 7

Aarslev

6

-

0

Gråsten Boldklub

77

30-06

09:45

U 10 (2008) dr 5 

1

Bane 10

Hammerum IF 1

4

-

4

Gråsten Boldklub 2

110

30-06

09:45

U 9 (2009) dr 5 

2

Bane 8

Gråsten Boldklub 2

3

-

4

Thurø IF

76

30-06

09:45

U 10 (2008) dr 5 

1

Bane 9

Lunderskov B 1

2

-

3

Aarslev 1

121

30-06

10:15

U 14 (2004) pi 11 

1

Bane 1

Lunderskov B

1

-

1

TEAM Viborg 1

122

30-06

10:15

U 14 (2004) pi 11 

1

Bane 2

TEAM Viborg 2

0

-

7

Gråsten Boldklub

154

30-06

10:15

U 11 (2007) pi 8 

1

Bane 3

Gråsten Boldklub

3

-

2

Hammerum IF

155

30-06

10:15

U 11 (2007) pi 8 

1

Bane 4

Thurø IF

0

-

0

Vildbjerg IF 1

137

30-06

10:15

U 12 (2006) pi 8 

1

Bane 5

TEAM Viborg

1

-

0

Langeskov

138

30-06

10:15

U 12 (2006) pi 8 

1

Bane 6

Vildbjerg IF

1

-

1

Hammerum IF

139

30-06

10:15

U 12 (2006) pi 8 

1

Bane 7

Gråsten Boldklub

0

-

3

Lunderskov B

90

30-06

10:20

U 10 (2008) dr 5 

3

Bane 10

Gråsten Boldklub 1

3

-

3

Lunderskov B 3

82

30-06

10:20

U 10 (2008) dr 5 

2

Bane 8

Lunderskov B 2

3

-

0

Aarslev 2

83

30-06

10:20

U 10 (2008) dr 5 

2

Bane 9

Hammerum IF 2

6

-

1

Sommersted IF

201

30-06

10:55

U 10 (2008) pi 5 

1

Bane 10

Lunderskov B 1

4

-

0

TEAM Viborg 1

172

30-06

10:55

U 9 (2009) pi 5 

1

Bane 8

Gråsten Boldklub

1

-

1

Lunderskov B

176

30-06

10:55

U 9 (2009) pi 5 

1

Bane 9

Vildbjerg IF

0

-

5

Hammerum IF 2

210

30-06

11:00

U 13 (2005) dr 11 

1

Bane 1

Vildbjerg IF 2

2

-

3

Hammerum IF

22

30-06

11:00

U 14 (2004) dr 11 

1

Bane 2

Rønnede IF

3

-

0

SIK Viborg

57

30-06

11:00

U 11 (2007) dr 8 

1

Bane 3

Ringe

0

-

3

Sønderborg Fremad

58

30-06

11:00

U 11 (2007) dr 8 

1

Bane 4

Vejen

1

-

1

Hammerum IF

65

30-06

11:00

U 11 (2007) dr 8 

2

Bane 5

Vejen

1

-

1

Hammerum IF

66

30-06

11:00

U 11 (2007) dr 8 

2

Bane 6

Vildbjerg IF

1

-

4

Gråsten Boldklub

3

30-06

11:00

U 12 (2006) dr 8 

1

Bane 7

Vildbjerg IF

0

-

10

SUB Sønderborg 1

106

30-06

11:30

U 9 (2009) dr 5 

1

Bane 10

Hammerum IF 1

4

-

0

Lunderskov B

202

30-06

11:30

U 10 (2008) pi 5 

1

Bane 8

Lunderskov B 2

2

-

1

TEAM Viborg 2

105

30-06

11:30

U 9 (2009) dr 5 

1

Bane 9

Vildbjerg IF 1

1

-

3

Gråsten Boldklub 1

185

30-06

11:45

U 13 (2005) pi 11 

1

Bane 1

Vildbjerg IF

4

-

0

Hørup UI

28

30-06

11:45

U 14 (2004) dr 11 

2

Bane 2

BNS

2

-

3

Hammerum IF

4

30-06

11:45

U 12 (2006) dr 8 

1

Bane 3

Hammerum IF 1

3

-

1

Lunderskov B

19

30-06

11:45

U 12 (2006) dr 8 

2

Bane 4

Erritsø

0

-

5

SUB Sønderborg 2

14

30-06

11:45

U 12 (2006) dr 8 

2

Bane 5

Hammerum IF 2

1

-

3

Aarslev

223

30-06

11:45

U 13 (2005) dr 8 

1

Bane 6

Brabrand IF

1

-

1

Gråsten Boldklub

78

30-06

12:05

U 10 (2008) dr 5 

1

Bane 10

Lunderskov B 1

2

-

1

Hammerum IF 1

111

30-06

12:05

U 9 (2009) dr 5 

2

Bane 8

Vildbjerg IF 2

6

-

0

Gråsten Boldklub 2

112

30-06

12:05

U 9 (2009) dr 5 

2

Bane 9

Hammerum IF 2

2

-

3

Thurø IF

123

30-06

12:30

U 14 (2004) pi 11 

1

Bane 1

Lunderskov B

2

-

1

TEAM Viborg 2

124

30-06

12:30

U 14 (2004) pi 11 

1

Bane 2

TEAM Viborg 1

0

-

1

Gråsten Boldklub

156

30-06

12:30

U 11 (2007) pi 8 

1

Bane 3

Vildbjerg IF 2

1

-

4

Gråsten Boldklub

157

30-06

12:30

U 11 (2007) pi 8 

1

Bane 4

Hammerum IF

1

-

1

TEAM Viborg

140

30-06

12:30

U 12 (2006) pi 8 

1

Bane 5

Langeskov

4

-

3

Hammerum IF

141

30-06

12:30

U 12 (2006) pi 8 

1

Bane 6

Lunderskov B

3

-

3

Vildbjerg IF

142

30-06

12:30

U 12 (2006) pi 8 

1

Bane 7

TEAM Viborg

7

-

0

Gråsten Boldklub

85

30-06

12:40

U 10 (2008) dr 5 

2

Bane 10

Aarslev 2

0

-

3

Sommersted IF

79

30-06

12:40

U 10 (2008) dr 5 

1

Bane 8

Aarslev 1

4

-

5

Gråsten Boldklub 2

84

30-06

12:40

U 10 (2008) dr 5 

2

Bane 9

Lunderskov B 2

1

-

3

Hammerum IF 2

23

30-06

13:15

U 14 (2004) dr 11 

1

Bane 1

Lunderskov B

0

-

3

Brabrand IF

175

30-06

13:15

U 9 (2009) pi 5 

1

Bane 10

Lunderskov B

0

-

3

Hammerum IF 1

186

30-06

13:15

U 13 (2005) pi 11 

1

Bane 2

Hammerum IF

2

-

0

Gråsten Boldklub

59

30-06

13:15

U 11 (2007) dr 8 

1

Bane 3

Vildbjerg IF

0

-

7

Ringe

60

30-06

13:15

U 11 (2007) dr 8 

1

Bane 4

Hammerum IF

3

-

3

Sønderborg Fremad

5

30-06

13:15

U 12 (2006) dr 8 

1

Bane 5

Thurø IF

2

-

0

Vildbjerg IF

6

30-06

13:15

U 12 (2006) dr 8 

1

Bane 6

SUB Sønderborg 1

9

-

0

Lunderskov B

91

30-06

13:15

U 10 (2008) dr 5 

3

Bane 8

Thurø IF

4

-

5

Lunderskov B 3

174

30-06

13:15

U 9 (2009) pi 5 

1

Bane 9

Hammerum IF 2

1

-

0

Gråsten Boldklub

108

30-06

13:50

U 9 (2009) dr 5 

1

Bane 10

Hammerum IF 1

5

-

0

Gråsten Boldklub 1

197

30-06

13:50

U 10 (2008) pi 5 

1

Bane 8

TEAM Viborg 1

2

-

3

TEAM Viborg 2

211

30-06

14:00

U 13 (2005) dr 11 

1

Bane 1

SIK Viborg

0

-

0

Vildbjerg IF 2

29

30-06

14:00

U 14 (2004) dr 11 

2

Bane 2

Gråsten Boldklub

1

-

0

Hammerum IF

12

30-06

14:00

U 12 (2006) dr 8 

2

Bane 3

Aarslev

5

-

2

Erritsø

224

30-06

14:00

U 13 (2005) dr 8 

1

Bane 4

Gråsten Boldklub

4

-

1

Thurø IF

44

30-06

14:00

U 12 (2006) dr 8 

2

Bane 5

Gråsten Boldklub

2

-

5

Hammerum IF 2

158

30-06

14:00

U 11 (2007) pi 8 

1

Bane 6

Vildbjerg IF 1

0

-

2

Gråsten Boldklub

159

30-06

14:00

U 11 (2007) pi 8 

1

Bane 7

TEAM Viborg

1

-

1

Vildbjerg IF 2

89

30-06

14:35

U 10 (2008) dr 5 

3

Bane 10

Thurø IF

3

-

2

Gråsten Boldklub 1

113

30-06

14:35

U 9 (2009) dr 5 

2

Bane 8

Thurø IF

1

-

4

Vildbjerg IF 2

114

30-06

14:35

U 9 (2009) dr 5 

2

Bane 9

Hammerum IF 2

2

-

1

Gråsten Boldklub 2

187

30-06

14:45

U 13 (2005) pi 11 

1

Bane 1

Gråsten Boldklub

0

-

3

Vildbjerg IF

212

30-06

14:45

U 13 (2005) dr 11 

1

Bane 2

Vildbjerg IF 1

0

-

1

Hammerum IF

143

30-06

14:45

U 12 (2006) pi 8 

1

Bane 4

Hammerum IF

2

-

1

Lunderskov B

144

30-06

14:45

U 12 (2006) pi 8 

1

Bane 5

Gråsten Boldklub

0

-

3

Langeskov

145

30-06

14:45

U 12 (2006) pi 8 

1

Bane 6

Vildbjerg IF

0

-

1

TEAM Viborg

61

30-06

14:45

U 11 (2007) dr 8 

1

Bane 7

Ringe

0

-

6

Vejen

86

30-06

15:10

U 10 (2008) dr 5 

2

Bane 10

Sommersted IF

0

-

2

Lunderskov B 2

80

30-06

15:10

U 10 (2008) dr 5 

1

Bane 8

Gråsten Boldklub 2

0

-

4

Lunderskov B 1

81

30-06

15:10

U 10 (2008) dr 5 

1

Bane 9

Aarslev 1

5

-

4

Hammerum IF 1

24

30-06

15:30

U 14 (2004) dr 11 

1

Bane 1

Brabrand IF

5

-

0

Rønnede IF

25

30-06

15:30

U 14 (2004) dr 11 

1

Bane 2

Lunderskov B

3

-

0

SIK Viborg

62

30-06

15:30

U 11 (2007) dr 8 

1

Bane 4

Sønderborg Fremad

2

-

0

Vildbjerg IF

9

30-06

15:30

U 12 (2006) dr 8 

1

Bane 5

Thurø IF

1

-

10

SUB Sønderborg 1

10

30-06

15:30

U 12 (2006) dr 8 

1

Bane 6

Vildbjerg IF

1

-

3

Hammerum IF 1

17

30-06

15:30

U 12 (2006) dr 8 

2

Bane 7

Hammerum IF 2

0

-

2

Erritsø

170

30-06

15:45

U 9 (2009) pi 5 

1

Bane 10

Lunderskov B

1

-

0

Vildbjerg IF

87

30-06

15:45

U 10 (2008) dr 5 

2

Bane 8

Aarslev 2

2

-

5

Hammerum IF 2

196

30-06

15:45

U 10 (2008) pi 5 

1

Bane 9

Lunderskov B 1

1

-

0

Lunderskov B 2

30

30-06

16:15

U 14 (2004) dr 11 

2

Bane 1

BNS

0

-

2

Gråsten Boldklub

13

30-06

16:15

U 12 (2006) dr 8 

2

Bane 4

Gråsten Boldklub

0

-

3

SUB Sønderborg 2

148

30-06

16:15

U 12 (2006) pi 8 

1

Bane 5

TEAM Viborg

0

-

0

Hammerum IF

146

30-06

16:15

U 12 (2006) pi 8 

1

Bane 6

Langeskov

1

-

3

Lunderskov B

160

30-06

16:15

U 11 (2007) pi 8 

1

Bane 7

Thurø IF

3

-

0

Hammerum IF

93

30-06

16:20

U 10 (2008) dr 5 

3

Bane 10

Lunderskov B 3

2

-

1

Gråsten Boldklub 1

177

30-06

16:20

U 9 (2009) pi 5 

1

Bane 8

Hammerum IF 1

5

-

2

Gråsten Boldklub

161

30-06

17:00

U 11 (2007) pi 8 

1

Bane 4

Gråsten Boldklub

1

-

3

TEAM Viborg

162

30-06

17:00

U 11 (2007) pi 8 

1

Bane 5

Hammerum IF

3

-

2

Vildbjerg IF 1

147

30-06

17:00

U 12 (2006) pi 8 

1

Bane 7

Gråsten Boldklub

1

-

3

Vildbjerg IF

31

15-07

08:45

U 14 (2004) dr 11 

2

Bane 2

Hammerum IF

1

-

0

BNS

69

15-07

08:45

U 11 (2007) dr 8 

A-Semifinale

Bane 4

Nr. 1 pulje 1
Vejen

7

-

2

Nr. 2 pulje 2
Hammerum IF

70

15-07

08:45

U 11 (2007) dr 8 

A-Semifinale

Bane 5

Nr. 1 pulje 2
Vejen

7

-

1

Nr. 2 pulje 1
Hammerum IF

72

15-07

08:45

U 11 (2007) dr 8 

B-Kvartfinale

Bane 6

Nr. 5 pulje 1
Vildbjerg IF

1

-

3

Nr. 4 pulje 2
Vildbjerg IF

73

15-07

08:45

U 11 (2007) dr 8 

B-Semifinale

Bane 7

Nr. 3 pulje 2
Gråsten Boldklub

7

-

0

Nr. 4 pulje 1
Ringe

100

15-07

09:10

U 10 (2008) dr 5 

Semifinale

Bane 10

Nr. 3 pulje 3
Gråsten Boldklub 1

2

-

0

Nr. 4 pulje 2
Aarslev 2

94

15-07

09:10

U 10 (2008) dr 5 

Bane 8

Nr. 1 pulje 3
Lunderskov B 3

1

-

2

Nr. 2 pulje 1
Lunderskov B 1

95

15-07

09:10

U 10 (2008) dr 5 

Bane 9

Nr. 2 pulje 2
Lunderskov B 2

3

-

0

Nr. 2 pulje 3
Thurø IF

125

15-07

09:30

U 14 (2004) pi 11 

1

Bane 1

Gråsten Boldklub

1

-

0

Lunderskov B

188

15-07

09:30

U 13 (2005) pi 11 

1

Bane 11

Hammerum IF

0

-

0

Hørup UI

126

15-07

09:30

U 14 (2004) pi 11 

1

Bane 2

TEAM Viborg 1

2

-

1

TEAM Viborg 2

16

15-07

09:30

U 12 (2006) dr 8 

2

Bane 4

SUB Sønderborg 2

8

-

1

Aarslev

15

15-07

09:30

U 12 (2006) dr 8 

2

Bane 5

Erritsø

5

-

2

Gråsten Boldklub

225

15-07

09:30

U 13 (2005) dr 8 

1

Bane 6

Brabrand IF

0

-

1

Thurø IF

163

15-07

09:30

U 11 (2007) pi 8 

1

Bane 7

Vildbjerg IF 2

1

-

1

Thurø IF

118

15-07

09:45

U 9 (2009) dr 5 

B-Semifinale

Bane 10

Nr. 3 pulje 1
Vildbjerg IF 1

4

-

0

Nr. 4 pulje 2
Gråsten Boldklub 2

180

15-07

09:45

U 9 (2009) pi 5 

Semifinale A

Bane 8

Nr. 1 pulje 1
Hammerum IF 2

4

-

3

Nr. 4 pulje 1
Lunderskov B

181

15-07

09:45

U 9 (2009) pi 5 

Semifinale A

Bane 9

Nr. 2 pulje 1
Hammerum IF 1

0

-

3

Nr. 3 pulje 1
Gråsten Boldklub

35

15-07

10:15

U 14 (2004) dr 11 

Semifinale

Bane 1

Nr. 4 pulje 1
SIK Viborg

0

-

3

Nr. 3 pulje 2
BNS

213

15-07

10:15

U 13 (2005) dr 11 

1

Bane 2

Hammerum IF

1

-

2

SIK Viborg

45

15-07

10:15

U 12 (2006) dr 8 

Semifinale

Bane 4

Nr. 1 pulje 1
SUB Sønderborg 1

8

-

2

Nr. 2 pulje 2
Aarslev

164

15-07

10:15

U 11 (2007) pi 8 

1

Bane 5

Vildbjerg IF 1

1

-

0

TEAM Viborg

46

15-07

10:15

U 12 (2006) dr 8 

Semifinale

Bane 6

Nr. 1 pulje 2
SUB Sønderborg 2

5

-

0

Nr. 2 pulje 1
Thurø IF

49

15-07

10:15

U 12 (2006) dr 8 

Bane 7

Nr. 4 pulje 2
Hammerum IF 2

1

-

4

Nr. 5 pulje 1
Lunderskov B

116

15-07

10:20

U 9 (2009) dr 5 

A-Semifinale

Bane 10

Nr. 1 pulje 2
Vildbjerg IF 2

2

-

1

Nr. 2 pulje 1
Gråsten Boldklub 1

119

15-07

10:20

U 9 (2009) dr 5 

B-Semifinale

Bane 8

Nr. 3 pulje 2
Hammerum IF 2

3

-

2

Nr. 4 pulje 1
Lunderskov B

115

15-07

10:20

U 9 (2009) dr 5 

A-Semifinale

Bane 9

Nr. 1 pulje 1
Hammerum IF 1

5

-

4

Nr. 2 pulje 2
Thurø IF

97

15-07

10:55

U 10 (2008) dr 5 

Semifinale

Bane 10

Nr. 1 pulje 1
Aarslev 1

2

-

4

Vinder kampnr. 95
Lunderskov B 2

99

15-07

10:55

U 10 (2008) dr 5 

Bane 8

Nr. 3 pulje 2
Sommersted IF

1

-

4

Nr. 4 pulje 1
Hammerum IF 1

96

15-07

10:55

U 10 (2008) dr 5 

Semifinale

Bane 9

Nr. 1 pulje 2
Hammerum IF 2

2

-

3

Vinder kampnr. 94
Lunderskov B 1

32

15-07

11:00

U 14 (2004) dr 11 

Semifinale

Bane 1

Nr. 1 pulje 1
Brabrand IF

3

-

2

Nr. 2 pulje 2
Hammerum IF

33

15-07

11:00

U 14 (2004) dr 11 

Semifinale

Bane 2

Nr. 1 pulje 2
Gråsten Boldklub

6

-

0

Nr. 2 pulje 1
Rønnede IF

149

15-07

11:00

U 12 (2006) pi 8 

Bane 4

Nr. 1 pulje 1
TEAM Viborg

5

-

4

Nr. 4 pulje 1
Lunderskov B

48

15-07

11:00

U 12 (2006) dr 8 

Bane 5

Nr. 4 pulje 1
Vildbjerg IF

2

-

0

Nr. 5 pulje 2
Gråsten Boldklub

150

15-07

11:00

U 12 (2006) pi 8 

Bane 6

Nr. 2 pulje 1
Hammerum IF

3

-

0

Nr. 3 pulje 1
Vildbjerg IF

74

15-07

11:00

U 11 (2007) dr 8 

B-Semifinale

Bane 7

Nr. 3 pulje 1
Sønderborg Fremad

4

-

1

Vinder kampnr. 72
Vildbjerg IF

101

15-07

11:30

U 10 (2008) dr 5 

Semifinale

Bane 10

Nr. 3 pulje 1
Gråsten Boldklub 2

0

-

3

Vinder kampnr. 99
Hammerum IF 1

207

15-07

11:30

U 10 (2008) pi 5 

B-Finale

Bane 8

Nr. 3 pulje 1
TEAM Viborg 2

6

-

2

Nr. 4 pulje 1
TEAM Viborg 1

182

15-07

11:30

U 9 (2009) pi 5 

Finale A

Bane 9

Vinder kampnr. 180
Hammerum IF 2

0

-

1

Vinder kampnr. 181
Gråsten Boldklub

128

15-07

11:45

U 14 (2004) pi 11 

B-Finale

Bane 1

Nr. 3 pulje 1
Lunderskov B

2

-

1

Nr. 4 pulje 1
TEAM Viborg 2

190

15-07

11:45

U 13 (2005) pi 11 

B-Finale

Bane 2

Nr. 3 pulje 1
Hørup UI

4

-

5

Nr. 4 pulje 1
Gråsten Boldklub

226

15-07

11:45

U 13 (2005) dr 8 

1

Bane 5

Gråsten Boldklub

2

-

3

Brabrand IF

165

15-07

11:45

U 11 (2007) pi 8 

1

Bane 7

Hammerum IF

1

-

3

Vildbjerg IF 2

208

15-07

12:05

U 10 (2008) pi 5 

A-Finale

Bane 10

Nr. 1 pulje 1
Lunderskov B 1

1

-

0

Nr. 2 pulje 1
Lunderskov B 2

117

15-07

12:05

U 9 (2009) dr 5 

A-Finale

Bane 8

Vinder kampnr. 115
Hammerum IF 1

5

-

4

Vinder kampnr. 116
Vildbjerg IF 2

120

15-07

12:05

U 9 (2009) dr 5 

B-Finale

Bane 9

Vinder kampnr. 118
Vildbjerg IF 1

4

-

0

Vinder kampnr. 119
Hammerum IF 2

216

15-07

12:30

U 13 (2005) dr 11 

A-Finale

Bane 1

Nr. 1 pulje 1
SIK Viborg

0

-

1

Nr. 2 pulje 1
Hammerum IF

215

15-07

12:30

U 13 (2005) dr 11 

B-Finale

Bane 2

Nr. 3 pulje 1
Vildbjerg IF 2

5

-

0

Nr. 4 pulje 1
Vildbjerg IF 1

166

15-07

12:30

U 11 (2007) pi 8 

1

Bane 5

Thurø IF

1

-

1

Gråsten Boldklub

47

15-07

12:30

U 12 (2006) dr 8 

Finale

Bane 6

Vinder kampnr. 45
SUB Sønderborg 1

3

-

0

Vinder kampnr. 46
SUB Sønderborg 2

50

15-07

12:30

U 12 (2006) dr 8 

Semifinale

Bane 7

Nr. 3 pulje 2
Erritsø

2

-

0

Vinder kampnr. 48
Vildbjerg IF

98

15-07

12:40

U 10 (2008) dr 5 

Finale

Bane 8

Vinder kampnr. 96
Lunderskov B 1

0

-

2

Vinder kampnr. 97
Lunderskov B 2

102

15-07

12:40

U 10 (2008) dr 5 

Finale

Bane 9

Vinder kampnr. 100
Gråsten Boldklub 1

2

-

1

Vinder kampnr. 101
Hammerum IF 1

189

15-07

13:15

U 13 (2005) pi 11 

A-Finale

Bane 1

Nr. 1 pulje 1
Vildbjerg IF

2

-

0

Nr. 2 pulje 1
Hammerum IF

127

15-07

13:15

U 14 (2004) pi 11 

A-Finale

Bane 2

Nr. 1 pulje 1
Gråsten Boldklub

2

-

0

Nr. 2 pulje 1
TEAM Viborg 1

228

15-07

13:15

U 13 (2005) dr 8 

Bane 4

Nr. 1 pulje 1
Brabrand IF

1

-

4

Nr. 2 pulje 1
Thurø IF

51

15-07

13:15

U 12 (2006) dr 8 

Semifinale

Bane 5

Nr. 3 pulje 1
Hammerum IF 1

3

-

2

Vinder kampnr. 49
Lunderskov B

167

15-07

13:15

U 11 (2007) pi 8 

Bane 6

Nr. 1 pulje 1
Gråsten Boldklub

1

-

0

Nr. 4 pulje 1
TEAM Viborg

168

15-07

13:15

U 11 (2007) pi 8 

Bane 7

Nr. 2 pulje 1
Thurø IF

2

-

0

Nr. 3 pulje 1
Vildbjerg IF 2

34

15-07

14:00

U 14 (2004) dr 11 

Finale

Bane 1

Vinder kampnr. 32
Brabrand IF

2

-

4

Vinder kampnr. 33
Gråsten Boldklub

36

15-07

14:00

U 14 (2004) dr 11 

Finale

Bane 2

Nr. 3 pulje 1
Lunderskov B

0

-

2

Vinder kampnr. 35
BNS

71

15-07

14:00

U 11 (2007) dr 8 

A-Finale

Bane 5

Vinder kampnr. 69
Vejen

5

-

4

Vinder kampnr. 70
Vejen

151

15-07

14:00

U 12 (2006) pi 8 

Bane 6

Vinder kampnr. 149
TEAM Viborg

3

-

1

Vinder kampnr. 150
Hammerum IF

75

15-07

14:00

U 11 (2007) dr 8 

B-Finale

Bane 7

Vinder kampnr. 73
Gråsten Boldklub

1

-

4

Vinder kampnr. 74
Sønderborg Fremad

169

15-07

14:45

U 11 (2007) pi 8 

Bane 6

Vinder kampnr. 167
Gråsten Boldklub

0

-

2

Vinder kampnr. 168
Thurø IF

52

15-07

14:45

U 12 (2006) dr 8 

Finale

Bane 7

Vinder kampnr. 50
Erritsø

1

-

0

Vinder kampnr. 51
Hammerum IF 1